Koncerty / Events in Pallasit


Nechceme si hrát na nějakou navoněnou restauraci nebo kavárnu, prostě chceme zajímavé místo, kde se bude líbit všem...
Otvírací doba je od cca 14h do 19h, v létě pokud jsou lidi, je to jak kdy... V pátek se tu minimálně do půlnoci bývá vždy, někdy i déle... Asi je možná i domluva, když budete chtít a budete pít, ozvěte se a domluvíme se. Vstup na zahradu je možný pouze v době, kdy je otevřená hospoda! Psy sem mohou, pokud je jejich majitel aspoň trochu zodpovědný.
Točí se Ferdinand (Benešov) 12, Staropramen 10. Nevaří se.

Je zde 3m trampolína, malé pískoviště pro děti, ohniště, možnost zahrát si ping pong, petanque, mölkky, dobrý přístup k řece a ke koupání.
Pallasit má jako jedna z mála hospod ve Zruči krásnou přírodní zahradu, která je navíc oplocená a ideální pro posezení, hraní různých her, také si zde je možné udělat oheň, vlastní oslavu, sraz atd atd.

Jako samozřejmost bereme to, že se zde všichni chovají rozumně, ohleduplně, nikoho nebude nikdo obtěžovat, urážet, mít rasistické a podobné narážky, maminky si své děti hlídají a nenechají je dělat bordel a likvidovat vše kolem.

Hospoda Pallasit se nachází ve Zruči nad Sázavou v ulici Průmyslová, která lemuje řeku Sázavu, v které se dá vykoupat, pokud je voda. U ní se nachází oplocený areál s pódiem. Najíst se tu bohužel nedá, to se musí jinam (v okolí pár restaurací a turek, možnost objednání pizzy, kebabu, fallafelu atd s dovozem do hospody - s tím nemáme problém.  Nacpat se tu v hospodě alespoň vegetariánsky je celkem problém. Je tu Tesco, Penny denně od 8 do 20.00h. V pracovní dny a sobotu i normální potraviny. Benzina denně od 6 do 20h. Co je tu k vidění? Ve městě se vyplatí zajít k zámku a do parku, statku, kousek za městem je rozhledna, jinak tu nic moc není. Vlakem se můžeš jet podívat do Kácova (pivovar, zámek, muzeum motocyklů), do Ledče nad Sázavou (hrad), nebo třeba i do Kutné Hory (kostnice, atd), stejně tak autem... A samozřejmě protektorátní mosty, na které je vstup zakázán.